Yükleniyor...

Hakkımızda

2002 yılında İzmir’de kurulan ve Parke sektöründe uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan Güzfit 2010 yılında Manisa şubesini açarak büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına bir adım daha atmıştır. 2016 yılında ise Variodor kapı satışına başlamış olup çok kısa bir süre içerisinde yapmış olduğu yenilikler, sektöre kazandırmış olduğu laminat parke ve kapı satışlarında Türkiye’de pazarlamasını yapan firmalar arasında ilk sıralarda yer almanın  gururunu yaşamaktadır.

Güzfit, Türk sanayi sektörünün ilk sıralarında yer alan, sektörünün Dünya da ki en büyükleri arasında olan Yıldız Entegre’ nin Ege Bölge Bayiliğini yapmaktadır.

Güzfit, Laminat Parke, Kapı ve yan ürünlerinin satışı ile her zaman portföyündeki müşteri ilişkilerini çıkar gözetmeden, firmanın bayrağını en üst seviyeye çıkarmak için çaba harcamaktadır.

Laminat Parke ve Kapı çıtasını en yüksek seviyeye çıkaran toptan ve perakende sektöründe de her geçen gün emin adımlarla ilerleyen Güzfit, müşteri memnuniyetinin önemini bilir, bununla beraber yapmış olduğu ve tedarik etmiş olduğu ürünlerin, hizmet öncesi ve hizmet sonrası desteklerini her zaman kalite ve malzeme destekleri ile siz müşteri portföylerine sunmuştur. Yaşanan mekanlarda, kalite her zaman bir önceliktir. Bu öncelik hem insan sağlığı hem de yaşam boyu kaliteyi birlikte getirmektedir. Bu doğrultuda çalışmayı ilke edinen Güzfit sizlere en iyi hizmeti vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.